Jesteś tutaj

Kalkulator

Kalkulator systemow grzewczych firmy Sanito

Pompa ciepła:
Oferta:

Wyniki obliczen

Moc

kW
Roczne zużycie energii na ogrzewanie:

kWh
Zużycie energii do ogrzania wody

kWh
Cakowite zużycie energii

kWh

Dziękujemy, oferta została przesłana na podany adres.

Ogólne porównanie

Dla różnych typów ogrzewania

Rodzaj ogrzewania
Roczne koszty ogrzewania obiektu
Pompa ciepła, gruntowa
PLN
Pompa ciepła, powietrze / woda
PLN
Gaz plynny
PLN
Gaz ziemny
PLN
Kociol olejowy
PLN
Koks
PLN
Węgiel
PLN
Biomasa
PLN

Procentowe porównanie kosztów eksploatacji

Porównanie wartości dla wybranej pompy

Nazwa
Oszczednosc w złotych
Procentowe porównanie
Pompa solanka/woda
PLN
%
Gaz plynny
PLN
%
Gaz ziemny
PLN
%
Olej opalowy
PLN
%
Koks
PLN
%
Wegiel
PLN
%
Biomasa
PLN
%
Nazwa
Oszczednosc w zlotych
Procentowe porównanie
Pompa powietrze
PLN
%
Gaz plynny
PLN
%
Gaz ziemny
PLN
%
Olej opalowy
PLN
%
Koks
PLN
%
Wegiel
PLN
%
Biomasa
PLN
%

Nasza oferta

Dostoswana do Państwa potrzeb

Przepraszamy, ale na chwilę obecną dla podanych wartości nie mamy przygotowanej oferty on-line.

Prosimy o kontakt pod adresem:

Przepraszamy, wystąpił‚ błąd podczas pobierania ofery.

Wyślij ofertę

Wyślij ofertę PDF na maila

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Sanito sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Puławskiej 476, 02-884 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000372492 , NIP 525 249 53 86, REGON 142721710 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania informacji handlowych. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec niego. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: sanito@sanito.pl. Pani/Pana dane będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku nawiązanie kontaktu poprzez formularz kontaktowy nie będzie mogło być zrealizowane.

Dziękujemy, oferta została przesłana na podany adres.

ładuję ...