Jesteś tutaj

Jaga nie produkuje grzejników, raczej próbuje dostarczyć twórczych, funkcjonalnych i ekologicznych rozwiązań. Poprzez wdrażanie nowych technologii produkcji i materiałów, zrodził się nowy standard urządzeń grzewczych. Podczas produkcji wybierana jest najbardziej ekologiczna metoda, którą wytwarzane są oszczędne urządzenia o ponadczasowej stylistyce. Pod względem estetycznym grzejniki Jaga jednolicie i dyskretnie współgrają z każdym wnętrzem, a jednocześnie zachowują własny urok i charyzmę. Ta wizja jest zupełnie inna od skupienia uwagi tylko na ogrzewaniu. Grzejniki Jaga są dla ludzi, którzy cenią sobie dobre samopoczucie, ekologię, estetykę, kolory... Grzejniki Jaga ogrzeją nie tylko twój dom, ale również twoje serce.

Energy savers

Grzejniki zapewniające komfortowe ciepło, przy małym zużyciu energii. W grzejnikach serii Energy Savers zastosowano technologię Low H2O, charakteryzującą się dziesięciokrotnie mniejszą pojemnością wodną niż zwykłe grzejniki. Dzięki temu wymienniki ciepła reagują bardzo szybko na każdy wzrost temperatury, kumulując o wiele mniej ciepła i reagując trzykrotnie szybciej.W przypadku grzejników Energy Savers nie występuje ryzyko oparzenia się – grzejniki emitują bezpieczne, przyjemne ciepło dla człowieka.

ZOBACZ WIĘCEJ ...

 

Grzejniki dekoracyjne

To grupa wyjątkowych i niepowtarzalnych grzejników w dystyngowanej  formie. Aranżuj wnętrza grzejnikami Eyecatchers, tworząc jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Unikalne  formy i kształty, które zachwycą wszystkich i zawsze będą w centrum uwagi.

ZOBACZ WIĘCEJ ...

 

Grzejniki kanałowe

Grzejniki bazujące na najnowszych osiągnięciach techniki grzewczej. Z niewielkich rozmiarów grzejników osiągamy duże moce grzewcze. Potrzebne wszędzie tam, gdzie mała ilość miejsca uniemożliwia, zainstalowanie grzejnika o większych rozmiarach.

 
 
 

Grzejniki łazienkowe

Grzejniki łazienkowe i suszarki łazienkowe o delikatnym, dystyngowanym wyglądzie. Smukłe, trójkątne kolektory i lekko wygięte poziome profile sprawiają, że Accolade może stać się dekoracyjnym elementem twojego otoczenia. Różne wymiary, modele i kolory dają dużą możliwość dopasowania grzejnika do twoich potrzeb.

ZOBACZ WIĘCEJ ...